Before Header

Breaking News

ତାତିରୁ ମିଳିଛି ସାମନ୍ୟ ଆଶ୍ୱସ୍ତି: ୬ ରୁ ପୁଣି ବଢିବ ଖରା: ୪୨ ଡିଗ୍ରୀ ଛୁଇଁବ ପାରଦ: ପାଣିପାଗ ବିଭାଗର ସର୍ତକ ସୂଚନା
ଆଜିଠୁ ଅହମ୍ମଦାବାଦର ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଭାରତ- ଇଂଲଣ୍ଡ ଚତୁର୍ଥ ତଥା ଶେଷ ଟେଷ୍ଟ: ଆଉ ଏକ ସ୍ପ୍ରିନ୍ ଟ୍ରାକରେ ଇଂଲଣ୍ଡକୁ ଘାଇଲା କରିବାକୁ ରଣନୀତି: ଭାରତୀୟ ସମୟ ସକାଳ ସାଢେ ୯ଟାରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ମ୍ୟାଚ
ବିଶ୍ୱରେ ୨୨୧ ଦେଶକୁ ଗ୍ରାସ କରିଛି ମହାମାରୀ କରୋନା: ମୋଟ ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୨୫ ଲକ୍ଷ ୭୦ ହଜାର ୪୪୭କୁ ବୃଦ୍ଧି: ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୧୧ କୋଟି ୫୭ ଲକ୍ଷ ୪୪ ହଜାର ୯୦: ସୁସ୍ଥ ସଂଖ୍ୟା ୯ କୋଟିରୁ ଅଧିକ
ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଅଞ୍ଜନା ଗଣ ଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା: ଆଜି ଝାରପଡା ଜେଲରୁ ୨ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେବ ସିବିଆଇ: ଘଟଣାସ୍ଥଳକୁ ନେଇ କରାଯାଇପାରେ ସିନ୍ ରିକ୍ରିଏସନ୍

ଫେବୃଆରୀ ୧୮ରେ ଆଇପିଏଲ ନିଲାମ

0 24

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ(ବଡ଼ ଖବର ବ୍ୟୁରୋ): ଫେବୃଆରୀ ୧୮ରେ ହେବ ଆଇପିଏଲ ସିଜିନ ୧୪ ପାଇଁ ନିଲାମୀ । ବୁଧବାର ବିସିସିଆଇ ଏନେଇ ଘୋଷଣା କରିଛି । ଏହି ନିଲାମୀ ଚେନ୍ନାଇରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ । ଇଣ୍ଡିଆନ ସୁପର ଲିଗ ମିନି ନିଲାମୀ ପୂର୍ବରୁ ବିଭିନ୍ନ ଫ୍ରାଂଚାଇଜ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ମୁକ୍ତ କରିଛି । ୮ ଫ୍ରାଂଚାଇଜ ମୋଟ ୧୩୯ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ରଖିଥିବା ବେଳେ ୫୩ ଜଣ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ଛାଡିଛି । ଚଳିତ ଆଇପିଏଲ ଭାରତରେ ହେବ କି ନାହିଁ ତାହା ଏଯାବତ ସ୍ଥିର ହୋଇନାହିଁ । କିନ୍ତୁ ବିସିସିଆଇ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ସୌରଭ ଗାଙ୍ଗୁଲି ବାରମ୍ବାର କହିଛନ୍ତି କି ବିଶ୍ୱର ସବୁଠାରୁ ବଡ଼ କ୍ରିକେଟ ଲିଗକୁ ଭାରତରେ କରିବାକୁ ସମସ୍ତ ପ୍ରୟାସ କରାଯିବ । ଯଦି ଏହି ଆଇପିଏଲ ନିଲାମୀ କଥା କହିବା ତାହାଲେ କିଙ୍ଗସ୍ ଏକାଦଶ ପଞ୍ଜାବ ପାଖରେ ୫୩ କୋଟି ୨୦ ଲକ୍ଷ ଥିବା ବେଳେ କୋଲକତା ନାଇଟ ରାଇର୍ଡସ ଓ ସନ ରାର୍ଜସ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ପାଖରେ ୧୦ କୋଟି ୭୫ ଲକ୍ଷ ପାଣ୍ଠି ରହିଛି ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.