Before Header

Breaking News

ଆଜି ବିଧାନସଭାର ବଜେଟ ଅଧିବେଶନର ନବମ କାର୍ଯ୍ୟ ଦିବସ: ବିଭିନ୍ନ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ହେବ ଆଲୋଚନା
ମାର୍ଚ୍ଚ ପହିଲାରୁ ସକାଳୁଆ ସ୍କୁଲ: ଗ୍ରୀଷ୍ମପ୍ରବାହକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ସକାଳୁଆ ସ୍କୁଲ ପାଇଁ ନିଷ୍ପତି ନେଇଛନ୍ତି ରାଜ୍ୟ ସରକାର: ନବମ ଓ ଏକାଦଶ ସକାଳ ୭ଟା ରୁ ୯ଟା , ଦଶମ ଓ ଦ୍ୱାଦଶ ଣ୍ରେଣୀ ୯ଟା ରୁ ଗୋଟାଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ
ରାଜ୍ୟରେ ଆଗେଇ ଚାଲିଛି ଟିକାକରଣ: ଘରୋଇ ହସ୍ପିଟାଲରେ ମିଳିବ ଟିକା: ଟିକାକରଣ ପାଇଁ ୧୮୩ ଘରୋଇ ହସ୍ପିଟାଲକୁ ଅନୁମତି
ଆଜି ହେଉଛି ପବିତ୍ର ମାଘ ପୂର୍ଣ୍ଣିମା: ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ଗଜ ଉଦ୍ଧାରଣ ବେଶରେ ବିଭୂଷିତ ହେବେ ଶ୍ରୀଜିଉ: ରତ୍ନ ସିଂହାସନରେ ଭକ୍ତଙ୍କୁ ଦର୍ଶନ ଦେବେ ମହାବାହୁ
ଚାକିରୀ ଓ ଲୋନ କରାଇ ଦେବାକୁ କହି ୩୬ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଠକେଇ: ନିଜର ଅସଲି କାଗଜପତ୍ର ଦେଇ ଫସିଲେ ଯୁବକ: ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ ପାଇଁ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଠକେଇର ଶିକାର ହୋଇଥିବା ଯୁବକମାନେ
ବିଶ୍ୱରେ ୨୨୧ ଦେଶକୁ ଗ୍ରାସ କରିଛି ମହାମାରୀ କରୋନା: ମୋଟ ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୨୫ ଲକ୍ଷ ୨୮ ହଜାର ୧୦୧କୁ ବୃଦ୍ଧି: ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୧୧ କୋଟି ୩୯ ଲକ୍ଷ ୬୧ ହଜାର ୫୫୧ ଜଣ: ସୁସ୍ଥ ହେଲେଣି ୮ କୋଟିରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ ଆମେରିକାରେ ବଢୁଛି ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା
ଶାସନ ଗାଦିରେ ବସିବା ପରେ ଜୋ-ବାଇଡେନଙ୍କ ପ୍ରଥମ ସାମାରିକ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ: ସିରିୟାରେ ଆମେରିକାର ଏୟାର ଷ୍ଟ୍ରାଇକ୍: ଆତଙ୍କବାଦୀ ପ୍ରତିଷ୍ଠାନ ଉପରେ ହମଲା: ଏକାଧିକ ମୃତ୍ୟୁ ସୂଚନା

କଂଗ୍ରାଜୁଲେସନ୍ସ ବେବୋ ଆଣ୍ଡ ସୈଫ

0 48

ମୁମ୍ବାଇ (ବଡ଼ ଖବର ବ୍ୟୁରୋ): ନିକଟରେ ବଲିଉଡର ଚୁଲବୁଲି ନାୟିକା ‘ବେବୋ’ କରିନା କପୁର ଖାନ୍ ଆଣ୍ଡ ନବାବ ସୈଫ ଅଲ୍ଲୀ ଖାନ ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ପାଇଁ ପ୍ୟାରେର୍ଣ୍ଟସ ହେବାର ସୌଭଗ୍ୟ ଅର୍ଜନ କରିଛନ୍ତି । ପୁଣି ଥରେ ବେବୋ ଏକ କ୍ୟୁଟ ବେବି ବୟକୁ ଜନ୍ମ ଦେଇଛନ୍ତି ।

କରିନାଙ୍କ ଦ୍ୱିତୀୟ ସନ୍ତାନ ଜନ୍ମ ହେବା ପରେ ଦୁହିଁଙ୍କ ପରିବାର ବେସ ଖୁସି ଆସିଛନ୍ତି। ଏହାକୁ ନେଇ ସୈଫ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଖୁସି ଥିବା କହିଛନ୍ତି । ସେ ତାଙ୍କ ସୋଶିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ତୈମୁର ଏବଂ ନ୍ୟୁ ବର୍ଣ୍ଣ ବେବି ସହ ଫୋଟ ଉଠାଇ ସେୟାର କରି ‘ଉଇ ଆର ଭେରୀ ଲକି ଟୁ ହାଭ ଏ ବେବି ବୟ’ ଲେଖିବା ସହ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନସ୍ ମାନଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଇଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନସ୍ ଆଣ୍ଡ ଫ୍ରେଣ୍ଡସ୍ ମାନେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ସାରା ସୁଭେଛା ଜଣାଇଛନ୍ତି ।

କରିନା ଦ୍ୱିତୀୟ ସନ୍ତାନର ମା’ ହୋଇଥିବାବେଳେ ସୈଫ ଚତୁର୍ଥ ଥର ପାଇଁ ବାପା ବନିଛନ୍ତି । ସୈଫ ଏବଂ ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ପତ୍ନୀ ଅମୃତା ସିଂଙ୍କ ଦୁଇଟି ସନ୍ତାନ ହେଉଛନ୍ତି ସାରା ଏବଂ ଇବ୍ରାହିମ । ଅମୃତା ସିଂଙ୍କ ସହ ସୈଫଙ୍କର ଡିଭର୍ସ ହେବା ପରେ ସୈଫ କରିନାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ତେବେ କରିନା ତାଙ୍କ ନ୍ୟୁବର୍ଣ୍ଣ ବେବି ନା କଣ ରଖିବେ ତାହାକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନସ୍ ଆଣ୍ଡ ଫ୍ରେଣ୍ଡସ୍ ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.