Before Header

Breaking News

ଆଜିଠୁ ସଂସଦର ଦ୍ୱିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ବଜେଟ ଅଧିବେଶନ: ଅର୍ଥ ବିଲ୍ ସମେତ ୨୫ଟି ବିଲ୍ ଆଗତ ହେବା ସମ୍ଭାବନା: ୫ ରାଜ୍ୟର ନିର୍ବାଚନ ପରିପ୍ରେକ୍ଷୀରେ କମିପାରେ କାର୍ଯ୍ୟ ଦିବସ: ସଂସଦଙ୍କୁ ଦିଆଯାଇପାରେ ଟିକା
ଆଜିଠୁ ସଂସଦର ଦ୍ୱିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ବଜେଟ ଅଧିବେଶନ: ଅର୍ଥ ବିଲ୍ ସମେତ ୨୫ଟି ବିଲ୍ ଆଗତ ହେବା ସମ୍ଭାବନା: ୫ ରାଜ୍ୟର ନିର୍ବାଚନ ପରିପ୍ରେକ୍ଷୀରେ କମିପାରେ କାର୍ଯ୍ୟ ଦିବସ: ସଂସଦଙ୍କୁ ଦିଆଯାଇପାରେ ଟିକା
ଜେଇଇ ମେନ୍ ରେଜଲ୍ଟ: ଆଜି ପ୍ରକାଶ ପାଇବ ଜେଇଇ ମେନ୍ ପରୀକ୍ଷା ଫଳ: ଫେବ୍ରୁଆରୀ ୨୩ରୁ ୨୬ ଯାଏଁ ପରୀକ୍ଷା ଦେଇଥିଲେ ୬ ଲକ୍ଷ ୬୧ ହଜାର ୭୭୬ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ
ବିଶ୍ୱରେ କରୋନା କାୟା: ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୨୬ ଲକ୍ଷ ୪ ହଜାର ୮୦୩କୁ ବୃଦ୍ଧି: ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୧୧ କୋଟି ୭୪ ଲକ୍ଷ ୩୩ ହଜାର ୫୩୪: ସୁସ୍ଥ ହେଲେଣି ୯ କୋଟି ୨୯ ଲକ୍ଷ ୩୮ ହଜାର ୪୪୨ ପାର୍
ନାରୀ ଶକ୍ତିର ବାର୍ତ୍ତା ନେଇ ଆଜି ପାଳିତ ହେଉଛି ବିଶ୍ୱ ମହିଳା ଦିବସ: ଚଳିତବର୍ଷର ଥିମ୍ ଚୁଜ୍-ଟୁ-ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ: ସବୁ କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ଐତିହ୍ୟ ସ୍ଥଳରେ ଦେଶ ବିଦେଶର ମହିଳା ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କ ପାଇଁ ନିଃଶୁଳ୍କ ପ୍ରବେଶ

ଜାଣନ୍ତୁ କାହିଁକି ଅଲଗା ହୋଇଯାଇଥିଲେ ଅମିତାଭ ଓ ରେଖା

ପ୍ରୋମିଜ୍ ଡେ'ରେ ପଢନ୍ତୁ ଅମିତାଭ ଓ ରେଖାଙ୍କ ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ

0 32

ଭୁବନେଶ୍ୱର (ବଡ଼ ଖବର ବ୍ୟୁରୋ): ଏମିତି ଏକ ସମୟ ଥିଲା ଯେତେବେଳେ ରୂପେଲି ପରଦାରେ ଛାଇ ହୋଯାଇଥିଲା ଅମିତାଭ ଓ ରେଖାଙ୍କ ଯୋଡି । ସତୁରି ଦଶକର ଶେଷ ଭାଗରେ ଏହି ସୁପରଷ୍ଟାର ଯୋଡିଙ୍କୁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ସିନେମା ହଲ ଆଗରେ ଲମ୍ବା ଲାଇନ ଲାଗୁଥିଲା । ସବୁଠୁ ବଡ଼ କଥା ହେଉଛି ଅମିତାଭ ଓ ରେଖାଙ୍କ ସିନେମା ଠୁ ବେଶି ରୋମାଞ୍ଚକ ଥିଲା ଉଭୟଙ୍କ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ । ହେଲେ କାହିଁକି ଅଲଗା ହୋଇଯାଇଥିଲେ ଏହି ଷ୍ଟାର ଯୋଡି ଜାଣନ୍ତୁ-

କିଛି ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ଅଧୁରା ରହିଯାଏ… ଅମର ହେଇଯାଏ । ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରେଖା ଏବଂ ଅଭିନେତା ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ଯାହା ଏବେବି ଲୋକଙ୍କ ମନରେ ସ୍ମୃତି ହୋଇ ରହିଛି । ସମୟ ମଧ୍ୟ ଥିଲା ଯେତେବେଳେ ଫିଲ୍ମ ସ୍କ୍ରିନରେ ସବୁଠାରୁ ଗ୍ଲାମରସ୍ ଅନ୍-ସ୍କ୍ରିନ୍ ଦମ୍ପତିମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଏବଂ ରେଖା ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟରେ ରାଜ କରୁଥିଲେ । ଆଜି ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଜୟାଙ୍କ ସହ ଖୁସିରେ ଜୀବନ ବିତାଉଛନ୍ତି । ଏହି ସମୟରେ ରେଖା ନିଜ ଜୀବନକୁ ଏକାକୀ ବିତାଉଛନ୍ତି । ଆଜି ମଧ୍ୟ ରେଖା ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବାର କୌଣସି ସୁଯୋଗ ଛାଡନ୍ତି ନାହିଁ । ଆଜି ବି ଦୁହିଁଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ସମାଧାନ ହୋଇ ନାହିଁ ।

ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ରେଖା କହିଛନ୍ତି, ମୋତେ ଲାଗୁଛି ଯେ ମୁଁ ଯାହା ଚାହୁଁଛି ସେଥିପାଇଁ କେହି ଚିନ୍ତିତ ନୁହଁନ୍ତି । ଅନ୍ୟ ବ୍ୟକ୍ତି ନିର୍ଦ୍ଦୋଷ ବୋଲି ସେ ନାମ ନ ଦେଇ ଜୟାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଟାର୍ଗେଟ କରିଥିଲେ । ଏସବୁ ଜାଣି, ଜଣେ କିପରି ଗୋଟିଏ ଛାତ ତଳେ ରହିପାରିବ । ଯେହେତୁ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତି ସବୁକିଛି ଜାଣନ୍ତି ଯାହାକୁ ସେ ଭଲ ପାଆନ୍ତି । ଆମେ ଦୁହେଁ ଭଲ ପାଉଛୁ କି ନ ପାଉଛୁ ସେକଥା ଆମେ ଜାଣିଛୁ । କେହି ଏହା ବିଷୟରେ କ’ଣ ଭାବନ୍ତି ମୋର ଧ୍ୟାନ ନାହିଁ । ଯଦି ଅମିତାଭ ନିଜ ପିଲା ଏବଂ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ସୁରକ୍ଷା ଦେବା ପାଇଁ ଏହା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଏହା ବହୁତ ଭଲ କଥା ।

ରେଖା ଆହୁରି ବୁଝାଇଥିଲେ ଯେ, “ମୁଁ କାହା ପାଇଁ କିଛି ନୁହେଁ କିମ୍ବା ଲୋକମାନେ ଯାହା ଭାବୁଛନ୍ତି ତାହା ମୋତେ ବ୍ୟଥିତ କରେ ନାହିଁ । ମୋର ପ୍ରେମ କେବଳ ସୀମିତ.. କାହାକୁ ଦେଖାଇବାକୁ ନୁହେଁ.. ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଭଲ ପାଏ.. ସେ ମୋ ସହ କଥା ହୁଅନ୍ତି.. ରେଖା ଏବେବି ତାଙ୍କ ପାଇଁ ପାଗଳ କିନ୍ତୁ କିଏ କଣ ଭାବେ ମୋର କିଛି ଫରକ ପାଡେନି ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.