Before Header

Breaking News

ବଡ଼ ଖବର ଏୟାରଟେଲରେ ଚ୍ୟାନେଲ ନଂ ୬୧୦ରେ ଉପଲବ୍ଧ ।
ଓରଟେଲରେ ଚ୍ୟାନେଲ ନଂ ୭୦୯ରେ ଉପଲବ୍ଧ ।
ଇଷ୍ଟର୍ଣ୍ଣ ମିଡ଼ିଆ ଡିଜିଟାଲରେ ଚ୍ୟାନେଲ ନଂ ୧୩୦ରେ ଉପଲବ୍ଧ ।
ଏହାସହ ରାଜ୍ୟର ପ୍ରମୁଖ କେବୁଲ ନେଟୱାର୍କରେ ଉପଲବ୍ଧ ।
ବଡ଼ ଖବର ଫ୍ରି ଟୁ ଏୟାର ।
ଏହାକୁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ କୌଣସି ଅତିରିକ୍ତ ଦେୟ ଦେବାକୁ ପଡ଼ିବ ନାହିଁ ।
ଏହା ୨୪ ଘଣ୍ଟିଆ ସ୍ୟାଟେଲାଇଟ୍ ଓଡ଼ିଆ ନ୍ୟୁଜ୍ ଚ୍ୟାନେଲ ।
ଓଡ଼ିଶାରେ ଏକମାତ୍ର ନିରପେକ୍ଷ ନ୍ୟୁଜ୍ ଚ୍ୟାନେଲ ।
ଯଦି ଆପଣ ବଡ଼ ଖବର ଦେଖିପାରୁ ନାହାନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ଅପରେଟରଙ୍କ ସହ ଯୋଗାଯୋଗ କରନ୍ତୁ । ଆଉ ବଡ଼ ଖବର ଦେବାକୁ ଦାବି କରନ୍ତୁ ।

ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କଲେ ପୋଲିସ

0 156

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା(ବଡ଼ ଖବର ବ୍ୟୁରୋ): ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କଲେ ପୋଲିସ । ଫଟୋ ଉତ୍ତୋଳନ କରିବାରୁ ଆକ୍ରମଣ । କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ାର ଜଣେ ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କୁ ମହିଳା ରିଜର୍ଭ କନେଷ୍ଟବଳ ମାଡ଼ ମାରିଛନ୍ତି । କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଜିଲ୍ଲା ଏସିପିଙ୍କ ଅଫିସ ଆଗରେ ବିନା ମାକ୍ସରେ ଡିଉଟି କରୁଥିଲେ ମହିଳା କନେଷ୍ଟବଳ । ଏସ.ପି ଅଫିସ ଆଗରେ ଜିଲ୍ଲା ବିଜେପିର ବିକ୍ଷୋଭ ଚାଲୁଥିବା ସମୟରେ ଏହି ଘଟଣା । ବିନା ମାକ୍ସରେ ଡିଉଟି କରୁଥିବା ଦେଖି ସାମ୍ବାଦିକ ଜଣକ ଫଟୋ ଉତ୍ତାଳନ କରିଥିଲେ ।

ସରକାରଙ୍କ କୋଭିଡ ଗାଇଡ ଲାଇନକୁ ବେଖାତିର କରୁଥିବା ନେଇ ସାମ୍ବାଦିକ ଫଟୋ ଉଠାଇଥିଲେ । ତେବେ ଏହା ଦେଖି ଉକ୍ତ ମହିଳା କନେଷ୍ଟବଳ ରାଗି ଯାଇ ଲୋକଙ୍କ ଆଗରେ ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କୁ ଅସଭ୍ୟ ଭାଷାରେ ଗାଳି ଗୁଲଜ କରିବା ସହ ଚାପୁଡା ପରେ ଚାପୁଡ଼ା ମାରି ଚଳିଥିଲେ଼ । ହେଲେ ଏସବୁକୁ ଦେଖି ମଧ୍ୟ ବିଜେପି କର୍ମୀ ଚୁପ ରହିଥିଲେ। ଯାହାକୁ ନେଇ ସାଧାରଣ ଲୋକ ମାନେ ନିନ୍ଦା କରିଛନ୍ତି ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.