Before Header

Breaking News

ବଡ଼ ଖବର ଏୟାରଟେଲରେ ଚ୍ୟାନେଲ ନଂ ୬୧୦ରେ ଉପଲବ୍ଧ ।
ଓରଟେଲରେ ଚ୍ୟାନେଲ ନଂ ୭୦୯ରେ ଉପଲବ୍ଧ ।
ଇଷ୍ଟର୍ଣ୍ଣ ମିଡ଼ିଆ ଡିଜିଟାଲରେ ଚ୍ୟାନେଲ ନଂ ୧୩୦ରେ ଉପଲବ୍ଧ ।
ଏହାସହ ରାଜ୍ୟର ପ୍ରମୁଖ କେବୁଲ ନେଟୱାର୍କରେ ଉପଲବ୍ଧ ।
ବଡ଼ ଖବର ଫ୍ରି ଟୁ ଏୟାର ।
ଏହାକୁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ କୌଣସି ଅତିରିକ୍ତ ଦେୟ ଦେବାକୁ ପଡ଼ିବ ନାହିଁ ।
ଏହା ୨୪ ଘଣ୍ଟିଆ ସ୍ୟାଟେଲାଇଟ୍ ଓଡ଼ିଆ ନ୍ୟୁଜ୍ ଚ୍ୟାନେଲ ।
ଓଡ଼ିଶାରେ ଏକମାତ୍ର ନିରପେକ୍ଷ ନ୍ୟୁଜ୍ ଚ୍ୟାନେଲ ।
ଯଦି ଆପଣ ବଡ଼ ଖବର ଦେଖିପାରୁ ନାହାନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ଅପରେଟରଙ୍କ ସହ ଯୋଗାଯୋଗ କରନ୍ତୁ । ଆଉ ବଡ଼ ଖବର ଦେବାକୁ ଦାବି କରନ୍ତୁ ।

ସୌମ୍ୟଙ୍କ ଦଶାହ କର୍ମରେ ଯୋଗ ଦେଲେନି ବିଦ୍ୟାଭାରତୀ

0 196

ଖଇରା(ବଡ଼ ଖବର ବ୍ୟୁରୋ): ଏସିଏଫ ସୌମ୍ୟରଞ୍ଜନଙ୍କ ଦଶାହ କର୍ମରେ ଯୋଗ ଦେଲେନି ପତ୍ନୀ ବିଦ୍ୟାଭାରତୀ। ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲ୍ଲା ଖଇରା ଥାନାର ବେଗୁନିଆ ଗାଁର ଅଭିରାମ ମହାପାତ୍ରଙ୍କ ପୁଅ ଏସିଏଫ ସୌମ୍ୟରଞ୍ଜନ ମହାପାତ୍ରଙ୍କ ଆଜି ଦଶାହ କର୍ମ । ଶୋକାକୋଳ ପରିବେଶରେ ବାପା ,ଭାଇ ଏବଂ ପରିବାର ଲୋକ କର୍ମ ସମ୍ପାଦନ କରୁଥିବା ବେଳେ ସ୍ତ୍ରୀ ବିଦ୍ୟାଭାରତୀ ସ୍ବାମୀଙ୍କ ଦଶାହ କର୍ମରେ ଅନୁପସ୍ଥିତ ଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ।

ହିନ୍ଦୁ ରୀତିନୀତି ଅନୁସାରେ ସ୍ବାମୀର ଦଶାହ କର୍ମରେ ପତ୍ନୀର ଆବଶ୍ୟକତା ରହିଛି । ବିଦ୍ୟାଭାରତୀ ଦଶାହ କର୍ମରେ ଯୋଗ ଦେଇନଥିବାରୁ ଏହା ଅଶୁଭ ବୋଲି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖିଛନ୍ତି ପୂଜକ । ଅନ୍ୟପଟେ ବିଦ୍ୟାଭାରତୀ ଯଦି କିଛି କରିନାହାନ୍ତି, ତାଙ୍କର କୌଣସି ଦୋଷୀ ନାହିଁ ତେବେ ଆସିଲେ ନାହିଁ କାହିଁକି ଏନେଇ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠୁଛି । ବିଦ୍ୟାଭାରତୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି ପୋଲିସ ରିମାଣ୍ତରେ ନେଲେ ସତ ସାମ୍ନାକୁ ଅସିବ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ସୌମ୍ୟଙ୍କ ଭାଇ ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.