Before Header

୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୧୭ଜଣଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ ନେଲା କରୋନା

0 140

ଭୁବନେଶ୍ୱର (ବଡ଼ ଖବର ବ୍ୟୁରୋ): ବେକାକୁ କଲାଣି କରୋନା । ରାଜ୍ୟରେ ହୁ ହୁ ହୋଇ ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଛି । ଆଜି ରାଜ୍ୟରେ ୨୬୧୭ ଜଣ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି । ୧୫୨୧ଜଣ କ୍ୱାରେନଣ୍ଟାଇନରୁ ଚିହ୍ନ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୧୦୯୬ ଲୋକାଲ କେସ୍ । ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଜିଲ୍ଲାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୫୦୬ଜଣ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି । କରୋନାରେ ୧୭ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି । ୧୭ ମୃତକଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କଟକ ଓ ପୁରୀ ଜିଲ୍ଲାରୁ ୩ଜଣ ଲେଖାଏଁ, ବାଲେଶ୍ୱର,ବୌଦ୍ଧ ଏବଂ ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଜିଲ୍ଲାରୁ ୨ଜଣ ଲେଖାଏଁ, ଅନୁଗୋଳ,କେନ୍ଦୁଝର,ନବରଙ୍ଗପୁର,ରାୟଗଡା ଏବଂ ସୁନ୍ଦରଗଡ ଜିଲ୍ଲାରୁ ଜଣେ ଲେଖାଏଁ ଅଛନ୍ତି । ଆଜିର ସଂଖ୍ୟାକୁ ମିଶାଇଲେ ରାଜ୍ୟରେ ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୯୨୪କୁ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି ।

ଆଜି ଅନୁଗୋଳରୁ ୧୧୫, ବାଲେଶ୍ୱର ୭୯, ବରଗଡ଼ରୁ୧୪, ଭଦ୍ରକ୪, ବୌଦ୍ଧରୁ୧୮, କଟକରୁ ୧୩୬, ଦେଓଗଡରୁ୧୮, ଢ଼େଙ୍କାନାଳ ୭୪, ଗଜପତରୁି ୭, ଗଞ୍ଜାମରୁ ୪୩, ଜଗତସିଂହପୁର୪୫, ଯାଜପୁରରୁ ୧୧୨, ଝାରସୁଗୁଡ଼ାରୁ ୪୬, କଳାହାଣ୍ଡିରୁ ୪୪, କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା୧୩୨, କେନ୍ଦୁଝରରୁ ୧୦୭, ଖୋର୍ଦ୍ଧା୫୦୬, କୋରାପୁଟରୁ ୪୩, ମାଲକାନଗିରିରୁ ୬୭, ମୟୂରଭଞ୍ଜ ୧୦୧, ନବରଙ୍ଗପୁରୁ ୫୯, ନୟାଗଡରୁ ୩୮, ନୂଆପଡା ୫୮, ପୁରୀରୁ ୭୯, ରାୟଗଡ଼ାରୁ ୨୬, ସମ୍ବଲପୁର୧୦୬, ସୋନପୁରରୁ ୨୩, ସୁନ୍ଦରଗଡରୁ ୯୧ଜଣଙ୍କ ଦେହରେ କରୋନା ପଜେଟିଭ ଥିବା ରାଜ୍ୟ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ପରିବାର କଲ୍ୟାଣ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଛି ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.