Before Header

Breaking News

ଆଜି ବିଧାନସଭାର ବଜେଟ ଅଧିବେଶନର ନବମ କାର୍ଯ୍ୟ ଦିବସ: ବିଭିନ୍ନ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ହେବ ଆଲୋଚନା
ମାର୍ଚ୍ଚ ପହିଲାରୁ ସକାଳୁଆ ସ୍କୁଲ: ଗ୍ରୀଷ୍ମପ୍ରବାହକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ସକାଳୁଆ ସ୍କୁଲ ପାଇଁ ନିଷ୍ପତି ନେଇଛନ୍ତି ରାଜ୍ୟ ସରକାର: ନବମ ଓ ଏକାଦଶ ସକାଳ ୭ଟା ରୁ ୯ଟା , ଦଶମ ଓ ଦ୍ୱାଦଶ ଣ୍ରେଣୀ ୯ଟା ରୁ ଗୋଟାଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ
ରାଜ୍ୟରେ ଆଗେଇ ଚାଲିଛି ଟିକାକରଣ: ଘରୋଇ ହସ୍ପିଟାଲରେ ମିଳିବ ଟିକା: ଟିକାକରଣ ପାଇଁ ୧୮୩ ଘରୋଇ ହସ୍ପିଟାଲକୁ ଅନୁମତି
ଆଜି ହେଉଛି ପବିତ୍ର ମାଘ ପୂର୍ଣ୍ଣିମା: ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ଗଜ ଉଦ୍ଧାରଣ ବେଶରେ ବିଭୂଷିତ ହେବେ ଶ୍ରୀଜିଉ: ରତ୍ନ ସିଂହାସନରେ ଭକ୍ତଙ୍କୁ ଦର୍ଶନ ଦେବେ ମହାବାହୁ
ଚାକିରୀ ଓ ଲୋନ କରାଇ ଦେବାକୁ କହି ୩୬ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଠକେଇ: ନିଜର ଅସଲି କାଗଜପତ୍ର ଦେଇ ଫସିଲେ ଯୁବକ: ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ ପାଇଁ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଠକେଇର ଶିକାର ହୋଇଥିବା ଯୁବକମାନେ
ବିଶ୍ୱରେ ୨୨୧ ଦେଶକୁ ଗ୍ରାସ କରିଛି ମହାମାରୀ କରୋନା: ମୋଟ ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୨୫ ଲକ୍ଷ ୨୮ ହଜାର ୧୦୧କୁ ବୃଦ୍ଧି: ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୧୧ କୋଟି ୩୯ ଲକ୍ଷ ୬୧ ହଜାର ୫୫୧ ଜଣ: ସୁସ୍ଥ ହେଲେଣି ୮ କୋଟିରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ ଆମେରିକାରେ ବଢୁଛି ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା
ଶାସନ ଗାଦିରେ ବସିବା ପରେ ଜୋ-ବାଇଡେନଙ୍କ ପ୍ରଥମ ସାମାରିକ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ: ସିରିୟାରେ ଆମେରିକାର ଏୟାର ଷ୍ଟ୍ରାଇକ୍: ଆତଙ୍କବାଦୀ ପ୍ରତିଷ୍ଠାନ ଉପରେ ହମଲା: ଏକାଧିକ ମୃତ୍ୟୁ ସୂଚନା

‘ବିଗବସ’ ର ତାଜ ପିନ୍ଧିଲେ ରୁବିନା

0 47

ମୁମ୍ବାଇ (ବଡ଼ ଖବର ବ୍ୟୁରୋ): ବଲିଉଡର ସବୁଠାରୁ ଫେମସ୍ ରିଆଲିଟି ସୋ ବିଗବସ୍ । ଯାହାର ଫ୍ୟାନ ଫଲୋଇଂଗ ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ । ତେବେ ଦୀର୍ଘ ସାଡେ ଚାରିମାସ ଧରି ଚାଲିଥିବା ବିଗବସ୍ସିଜନ୍ ୧୪ର ଯାତ୍ରା ଶେଷ ହୋଇଛି । ଫାଇନାଲି ଟେଲିଭିଜନ ଦୁନିଆର ଫେବରେଟ ବୋହୂ ରୁବିନା ବିଗ ବସ୍ ଜିତି ଉଇନରର ତାଜ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି । ସେ ରାହୁଲ ବୈଦ୍ୟଙ୍କୁ ହରାଇ ବିଗ ବସ୍ ସିଜନ୍ ୧୪ର ଚିକମିକିଆ ଟ୍ରଫିକୁ ନିଜ ନାଁରେ କରିନେଇଛନ୍ତି । ସତ ହୋଇଛି ଦର୍ଶକଙ୍କ ଅନୁମାନ । ଶେଷରେ ବିଗବସ୍ ୧୪ର ବିଜୟୀ ହୋଇଛନ୍ତି ରୁବିନା ଦିଲୈକି ।

ସମସ୍ତଙ୍କୁ ପଛରେ ପକାଇ ରୁବିନା ମାରିଛନ୍ତି ବାଜି । ବିଗବସର ହୋଷ୍ଟ ସଲମାନ ଖାନ ବିଜେତା ଭାବେ ରୁବିନାଙ୍କ ନା ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ । ତେବେ ଟ୍ରଫି ବ୍ୟତୀତ ରୁବିନାଙ୍କୁ ୩୬ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ମିଳିଛି । ଏହି ସୋ ରେ ୫ଜଣ ଫାଇନାଲକୁ ଯାଇଥିଲେ । ରୁବିନା ଦିଲୈକି, ନିକି ତମ୍ବୋଲି, ରାହୁଲ ବୈଦ୍ୟା, ଅଲ୍ଲୀ ଗୋନୀ ଓ ରାକ୍ଷୀ ସାୱନ୍ତ । ତେବେ ଏମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ରାହୁଲ ଏବଂ ରୁବିନା ଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଜଣେ ଉଇନର ହେବେ ବୋଲି ଦର୍ଶକ ଅନୁମାନ କରିଥିଲେ । ଯାହାକି ଶେଷରେ ସତ ହୋଇଛି । ରାହୁଲଙ୍କୁ ପଛରେ ପକାଇ ରୁବିନା ବିଜୟୀ ହୋଇଛନ୍ତି । ବିଗବସ୍ ଶୋ ଆରମ୍ଭରୁ ରୁବିନା ଜଣେ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ଥିଲେ ।

ଶୋ ରେ ସେ ବେସ୍ ଦମଦାର ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ । ଶୋ ରେ ନିଜର ଷ୍ଟ୍ରେଟ ଫରୱାଡ ନେଚରକୁ ସେ କାୟମ ରଖି ଆଗକୁ ବଢିଥିଲେ । ଆନେକ ଥର ସଲମାନ ଖାନ୍ ରୁବିନାଙ୍କ କ୍ଲାସ ମଧ୍ୟ ନେଉଥିଲେ । ହେଲେ ରୁବିନା ତାଙ୍କ ପର୍ସନାଲିଟିକୁ ବଜାୟ ରଖି ଶେଷରେ ବିଜୟୀ ହୋଇଥିଲେ । ରୁବିନାଙ୍କ ପାଇଁ ବିଗବସ ଯାତ୍ରା ଏତେ ସହଜ ନଥିଲା । ତେବେ ସେ ଯାହା ବି ହଉ ରୁବିନା ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସ ମାନଙ୍କର ଆଶାକୁ ପୁରଣ କରିଛନ୍ତି । ଏବଂ ବିଗବସର ଉଇନର ହୋଇଛନ୍ତି । ତାଙ୍କର ଏ ସଫଳତା ପରେ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସ ମାନଙ୍କ ସହ ଅନେକ ଅଭିନେତା ଅଭିନେତ୍ରୀ ତାଙ୍କୁ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇ ଥିଲେ ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.