Before Header

Breaking News

ବଡ଼ ଖବର ଏୟାରଟେଲରେ ଚ୍ୟାନେଲ ନଂ ୬୧୦ରେ ଉପଲବ୍ଧ ।
ଓରଟେଲରେ ଚ୍ୟାନେଲ ନଂ ୭୦୯ରେ ଉପଲବ୍ଧ ।
ଇଷ୍ଟର୍ଣ୍ଣ ମିଡ଼ିଆ ଡିଜିଟାଲରେ ଚ୍ୟାନେଲ ନଂ ୧୩୦ରେ ଉପଲବ୍ଧ ।
ଏହାସହ ରାଜ୍ୟର ପ୍ରମୁଖ କେବୁଲ ନେଟୱାର୍କରେ ଉପଲବ୍ଧ ।
ବଡ଼ ଖବର ଫ୍ରି ଟୁ ଏୟାର ।
ଏହାକୁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ କୌଣସି ଅତିରିକ୍ତ ଦେୟ ଦେବାକୁ ପଡ଼ିବ ନାହିଁ ।
ଏହା ୨୪ ଘଣ୍ଟିଆ ସ୍ୟାଟେଲାଇଟ୍ ଓଡ଼ିଆ ନ୍ୟୁଜ୍ ଚ୍ୟାନେଲ ।
ଓଡ଼ିଶାରେ ଏକମାତ୍ର ନିରପେକ୍ଷ ନ୍ୟୁଜ୍ ଚ୍ୟାନେଲ ।
ଯଦି ଆପଣ ବଡ଼ ଖବର ଦେଖିପାରୁ ନାହାନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ଅପରେଟରଙ୍କ ସହ ଯୋଗାଯୋଗ କରନ୍ତୁ । ଆଉ ବଡ଼ ଖବର ଦେବାକୁ ଦାବି କରନ୍ତୁ ।

ପଡ଼ୋଶୀଙ୍କ ଦାଦାଗିରି ବଢୁଛି, ଆମ ପ୍ରଶାସନ ଶୋଇ ରହିଛି

0 18

ଭୁବନେଶ୍ଵର(ବଡ଼ ଖବର ବ୍ୟୁରୋ): ମାଟି ଓଡ଼ିଶାର, ପଟ୍ଟା ଆନ୍ଧ୍ରର। ଚରମସୀମାରେ ଆନ୍ଧ୍ରର ଦାଦାଗିରି । ଓଡ଼ିଶା ମାଟିରେ ପଟ୍ଟା ବାଣ୍ଟୁଛନ୍ତି ଜଗନ । ଶୋଇ ରହିଛନ୍ତି ଓଡ଼ିଶା ସରକାର । ଓଡ଼ିଶା ସୀମାରେ ପସି ଓଡ଼ିଶାକୁ ଧମକାଇଲେ ସାଲୁର ବିଧାୟକ । ୨୫୮ ହିତାଧିକାରୀଙ୍କୁ ଆନ୍ଧ୍ର ସରକାର ପଟ୍ଟା ଦେଇଛନ୍ତି । ଘଟଣାକୁ ମାନିଛନ୍ତି ପଟାଙ୍ଗୀ ବିଧାୟକ ପୀତମ ପାଢୀ । ହେଲେ ଫାଙ୍କିଦେଲେ କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲାପାଳ । ଓଡିଶା ଭିତରେ ପଶି, ନେରଡିବାଲସାର ତିନୋଟି ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କୁ ଜମି ପଟ୍ଟାବଣ୍ଟନ କରିଛନ୍ତି ସାଲୁର ମଣ୍ଡଳ ବିଧାୟକ ରାଜନ୍ନା ଦୋରା । ଖାଲି ପଟ୍ଟା ନୁହେଁ, ମିନି କଲଟିଭେସନ ପାଇଁ ଚାଷୀ ଉପକରଣ ସାମଗ୍ରୀ ଦେଇଛନ୍ତି ।

ଓଡ଼ିଶାର ସ୍ୱାଭିମାନ ଉପରେ ପ୍ରଶ୍ନ । ସରକାର ନିରବ କାହିଁକି ? ଓଡ଼ିଶା ମାଟିରେ ବାରମ୍ବାର ଦାଦାଗିରି କରୁଛି ଆନ୍ଧ୍ର । ନବୀନ ସରକାର ସହୁଛନ୍ତି କେମିତି ? ୫ ମାସ ତଳେ ନବୀନ କହିଥିଲେ କୋଟିଆ ଯିବି, କେବେ ଯିବେ ? ଓଡିଶାକୁ ସୁରକ୍ଷା ଦେବାରେ ସରକାର ବିଫଳ କି ? ସାଢେ ଚାରିକୋଟି ଓଡ଼ିଆଙ୍କ ମୁହଁକୁ ଚାପୁଡ଼ା ମାରିଚାଲିଛି ଆନ୍ଧ୍ର । ପଡ଼ୋଶୀଙ୍କ ଦାଦାଗିରି ବଢୁଛି, ଆମ ପ୍ରଶାସନ ଶୋଇ ରହିଛି । ଯାହାକୁ ନେଇ ସରକାରଙ୍କୁ ସମାଲୋଚନା କରିଛନ୍ତି ବିରୋଧୀ ।

କୋଟିଆ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଶେଷ ମୂହୁର୍ତ୍ତରେ ସରକାର ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟ ଗଲେ । ଉଚ୍ଚତମ ନ୍ୟାୟାଳୟରେ ସ୍ଥିତାବସ୍ଥା ଜାର ରହିଥିବା ବେଳେ ଆନ୍ଧ୍ର ଆଗକୁ ଆଗକୁ ମାଡି ଆସୁଛି । ହେଲେ ଅଟକାଇବା ପାଇଁ ସରକାରଙ୍କ ଯେମିତି ଇଚ୍ଛା ନାହିଁ । ଓଡ଼ିଶାର ସୀମାକୁ ପଡୋଶୀ ମାଡ଼ିବସିଲାଣି, ଆମେ ପଚାରିବୁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଏବେ ଖୁସି ତ ?

Leave A Reply

Your email address will not be published.